Menu
Koszyk

Blog RSS Feed

10 lis Świece Intencyjne - Jak stworzyć rytuał?
0 39
Magia świec znana jest od tysiącleci. Dzięki niej możesz manifestować swoją wolę.Prosty rytuał ze świecą polega na napisaniu na niej ( wydrap igłą, napisz flamastrem) swoją intencję. Następnie pomedyt..
01 wrz Jak pracować z wahadełkiem? - Połączenie z podświadomością
0 163
Wahadełko jest narzędziem radiestezyjnym, które pomaga nam porozumiewać się z naszą podświadomością- intuicją.Ułatwia znalezienie odpowiedzi na pytania, pomaga w podejmowaniu decyzji z pozycji serca.J..
30 lip Manifestacja marzeń w 5 prostych krokach
0 227
"Manifestacja marzeń" czyli przyciągnięcie do swojego życia obfitości w każdej postaci jakiej potrzebujesz, nie jest wcale takie trudne jakby się mogło wydawać.Energia podąża za uwagą, a wszystko w ot..
23 lip Lampa Solna - jakie ma właściwości?
0 292
"Lampa solna" poza niesamowitym wyglądem i klimatem jaki tworzy w domu ma wiele właściwości prozdrowotnych. Dostępna w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach idealnie wpasowuje się do każdego wnętrza..
28 cze Naturalne olejki eteryczne w aromaterapii
0 176
"Naturalne olejki eteryczne" są z dużym powodzeniem stosowane w aromaterapii. Pozyskiwane z roślin na wiele sposób najczęściej w procesie destylacji mają istotne, sprawdzone właściwości prozdrowowtne...
24 cze Kamienie naturalne - Medytacja Czakralna
0 228
"Kamienie naturalne" poza przepięknym wyglądem niosą ze sobą i inne właściwości. Poszczególne kamienie naturalne mogą działać prozdrowotnie, ale również wspierająco i rozbudzając na intuicję. Poza tym..
14 cze Biała Szałwia jak używać do oczyszczania
0 220
"Biała szałwia "jest ziołem o niesamowitych właściwościach oczyszczających energetycznie zarówno pomieszczenia jak i aurę człowieka. I nie ma tutaj znaczenia jaki rodzaj zioła wybierzesz do okadzania ..
14 cze Świece zapachowe w aromaterapii
0 134
"Aromaterapia" to uznana na całym świecie metoda holistycznego podejścia mająca na celu poprawę ogólnie pojętego dobrostanu i poprawy zdrowia i samopoczucia. Do aromaterapii używamy olejków eterycznyc..
14 cze Aromaterapia
0 7
"Aromaterapia" błędnie uznawana jest za formę medycyny alternatywnej. W "aromaterapii" stosuje się oddziaływujące pozytywnie na nasz umysł, zdrowie fizyczne i poznawcze: olejki eteryczne, kadzidełka z..
13 cze Medytacja Miłującej Dobroci - Medytacja poranna dla początkujących
0 131
"Medytacja" czyli trening uważności, skierowanie uwagi do wewnątrz, do siebie, pozwala na wyciszenie umysłu, uspokaja, obniża poziom lęku, niepokoju. Buduje spokojne, harmonijne życie, pozwala na zysk..
13 cze Oddech Chłodzący na złagodzenie stresu
0 90
Dzisiaj przedstawię Ci bardzo prostą technikę "pranajamy" - "Oddech chłodzący" , która ma wiele różnych profitów zdrowotnych, które powinnaś/-eś doświadczyć na własnym ciele. Korzyści pranajamy - Odde..
12 cze Jak dbać i czyścić matę do jogi
0 117
"Mata do jogi" to osobisty wszechświat każdego jogina, niezależnie od tego czy zaczynasz dopiero swoją praktykę czy jesteś zaawansowany/-a w niej mata będzie Ci towarzyszyć każdego dnia. Dlatego tak w..
Wyświetlono 1 to 12 of 15 (2 stron)