Menu
Koszyk

Blog RSS Feed

28 cze Naturalne olejki eteryczne w aromaterapii
0 20
"Naturalne olejki eteryczne" są z dużym powodzeniem stosowane w aromaterapii. Pozyskiwane z roślin na wiele sposób najczęściej w procesie destylacji mają istotne, sprawdzone właściwości prozdrowowtne...
24 cze Kamienie naturalne - Medytacja Czakralna
0 25
"Kamienie naturalne" poza przepięknym wyglądem niosą ze sobą i inne właściwości. Poszczególne kamienie naturalne mogą działać prozdrowotnie, ale również wspierająco i rozbudzając na intuicję. Poza tym..
14 cze Biała Szałwia jak używać do oczyszczania
0 34
"Biała szałwia "jest ziołem o niesamowitych właściwościach oczyszczających energetycznie zarówno pomieszczenia jak i aurę człowieka. I nie ma tutaj znaczenia jaki rodzaj zioła wybierzesz do okadzania ..
14 cze Świece zapachowe w aromaterapii
0 22
"Aromaterapia" to uznana na całym świecie metoda holistycznego podejścia mająca na celu poprawę ogólnie pojętego dobrostanu i poprawy zdrowia i samopoczucia. Do aromaterapii używamy olejków eterycznyc..
14 cze Aromaterapia
0 7
"Aromaterapia" błędnie uznawana jest za formę medycyny alternatywnej. W "aromaterapii" stosuje się oddziaływujące pozytywnie na nasz umysł, zdrowie fizyczne i poznawcze: olejki eteryczne, kadzidełka z..
13 cze Medytacja Miłującej Dobroci - Medytacja poranna dla początkujących
0 26
"Medytacja" czyli trening uważności, skierowanie uwagi do wewnątrz, do siebie, pozwala na wyciszenie umysłu, uspokaja, obniża poziom lęku, niepokoju. Buduje spokojne, harmonijne życie, pozwala na zysk..
13 cze Oddech Chłodzący na złagodzenie stresu
0 20
Dzisiaj przedstawię Ci bardzo prostą technikę "pranajamy" - "Oddech chłodzący" , która ma wiele różnych profitów zdrowotnych, które powinnaś/-eś doświadczyć na własnym ciele. Korzyści pranajamy - Odde..
12 cze Jak dbać i czyścić matę do jogi
0 17
"Mata do jogi" to osobisty wszechświat każdego jogina, niezależnie od tego czy zaczynasz dopiero swoją praktykę czy jesteś zaawansowany/-a w niej mata będzie Ci towarzyszyć każdego dnia. Dlatego tak w..
12 cze Joga dla początkujących - Jak zacząć praktykować jogę w domu ?
0 16
Praktyka domowa jogi jest świetną alternatywą dla zajęć w ulubionej szkole zarówno da zaawansowanych joginów jaki i dla osób początkujących, chociaż w tym drugim przypadku polecam najpierw pochodzić n..
12 cze Wszystko co musisz wiedzieć przed pierwszymi zajęciami jogi - Joga dla początkujących
0 17
"Joga dla początkujących"? - tak, ale początki zawsze są trudne. Prawda? Przypomnij sobie wszystkie swoje pierwsze razy, a teraz weź głęboki wdech i idź do przodu, próbuj, nic nie ryzykujesz.Pierwsze ..
12 cze Medytacja dla początkujących - Medytacja Wdzięczności
0 22
"Medytacja" zwana inaczej treningiem uwagi, polega na skierowaniu jej do wewnątrz , do siebie. To niesamowicie skuteczna technika uważności sprowadzająca nas do tu i teraz. Pozwala wyciszyć myśli, obn..
Wyświetlono 1 to 11 of 11 (1 stron)