Wahadełko jest narzędziem radiestezyjnym, które pomaga nam porozumiewać się z naszą podświadomością- intuicją.

Ułatwia znalezienie odpowiedzi na pytania, pomaga w podejmowaniu decyzji z pozycji serca.Jak wybrać wahadełko?


Wahadełko najlepiej wybrać intuicyjnie. To które zwróci Twoją uwagę, będzie tym właściwym, uważa się, że to ono wybiera Ciebie. Zatem posłuchaj intuicji, poczuj, które jest Twoje. Wahadełko najlepiej mieć jedno i poświęcić mu całą swoją uwagę, tak aby w pełni z Tobą współpracowało.Jak używać wahadełka?


Przed pierwszym użyciem, jak już wahadełko trafi w Twoje ręce oczyść je z negatywnych energii, przygotuj je do pracy wyłącznie z Tobą. Do oczyszczenia możesz posłużyć się mocą 4 żywiołów. Zanurz je na chwilę w ziemi, opłucz wodą, przeciągnij nad płomieniem świecy  i na koniec okadź szałwią lub Palo Santo. Możesz wykonać dowolny rytuał, kieruj się intuicją! 


Wahadełko używasz zawsze wtedy gdy chcesz uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Pytanie jakie zadajesz musi być konkretnie sformułowane, gdyż odpowiedź jaką uzyskasz będzie TAK/NIE. Ustal jasne zasady pracy z wahadełkiem. Chwyć za koniec łańcuszka palcem wskazującym i kciukiem, TAK- będzie oznaczało pionowy ruch wahadełka bądź ruch po okręgu zgodnie z wskazówkami zegara. NIE- ruch poziomy i po okręgu odwrotnie do wskazówek zegara.

Pozwól ruszać się wahadełku nad gruba kartką papieru lub kawałkiem drewna, aby uniknąć prawa cienia -śladu radiestezyjnego.


Im dłużej pracujesz z wahadełkiem tym wyraźniejsze odpowiedzi dostaniesz.