"Manifestacja marzeń" czyli przyciągnięcie do swojego życia obfitości w każdej postaci jakiej potrzebujesz, nie jest wcale takie trudne jakby się mogło wydawać.

Energia podąża za uwagą, a wszystko w otaczającym Cię świecie jest energią. A co jeśli nauczysz się z nią rezonować i dzięki temu wykreujesz życie o jakim marzysz? Tak wszystko jest możliwe, ale jak wszystko w życiu wymaga praktyki i zmiany sposobu myślenia: przejścia od materii do energii.  Z czasem manifestowanie i obracanie się w świecie nieskończonych możliwości będzie dla Ciebie tak oczywiste jak to, że oddychasz. Zwyczajnie przestaniesz się nad tym zastanawiać.


Jak manifestować marzenia?


1. Zadaj sobie pytanie dlaczego chcesz zamanifestować w swoim życiu daną rzecz? Czy rzeczywiście jest ona zgodna z Twoimi wartościami? Czy nie rani innych osób?

2. Dokładnie opisz ( tak opisz, pisanie ma wielką moc, nie wystarczy pomyśleć) to co chcesz zamanifestować. Jeśli będzie to np. wymarzony dom- opisz go ze szczegółami, im dokładniej tym lepiej, rozpisz swój idealny dzień w nim co będziesz robić, co będziesz widzieć itd. Im więcej napiszesz tym większa moc Twojej manifestacji. Najważniejsze ! Zawsze pisz w czasie dokonanym, jakby to o czym marzysz już się zdarzyło.

3. Pisząc i czytając co napisałaś/-eś wyobrażaj sobie emocje jakie towarzyszą spełnieniu tego marzenia. Dokładnie je poczuj, poczuj się tak jak już byś żyła/żył w nowej rzeczywistości. Samo pisanie nie wystarczy, to emocje niosą energię. 

4. "Naładuj" manifestację energią . Zrób osobisty rytuał i puść manifestację do pola nieskończonych możliwości ( możesz użyć naturalnych kadzideł, kamieni, świec). Poczuj ogromną wdzięczność wiedząc, że Twoje marzenie zaczęło swoją podróż do Ciebie. Bądź wdzięczna/-y tak mocno, jakby Twoje marzenie już się spełniło. Wdzięczność jest emocją o najwyższej wibracji, im bardziej wdzięczni jesteśmy, tym więcej obfitości do nas napływa ( narzędzie do praktyki wdzięczności).

5. W momencie jak już "puścisz" manifestację- zaufaj. Nie wracaj do niej, zapomnij. Niech dzieje się magia, spokojnie czekaj, aż Twoje marzenie się spełni.Do manifestacji marzeń świetnie się również sprawdzi "Dziennik Manifestacji" z którym będziesz mogła/mógł pracować kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.