"Aromaterapia" to uznana na całym świecie metoda holistycznego podejścia mająca na celu poprawę ogólnie pojętego dobrostanu i poprawy zdrowia i samopoczucia. 

Do aromaterapii używamy olejków eterycznych, których kilka kropel rozpuszczamy w wodzie nalewamy do "kominka ceramicznego" i cieszymy się po kilku chwilach z przepięknego zapachu unoszącego się w powietrzu.

Równie dobrze w aromaterapii sprawdzają się świeczki,  kadzidełka zapachowe, zioła - szałwia biała czy Palo Santo.

Świece sojowe w aromaterapii

"Świece sojowe" są świetnym nośnikiem olejków eterycznych, dzięki temu możesz jednocześnie cieszyć się zbawiennym wpływem na organizm aromaterapii i cudowną atmosferą. 

Bardzo ważnym jest aby świece do aromaterapii w domu wykonane były z naturalnych wosków, np sojowego, a olejki eteryczne w nich zawarte były wysokiej jakości. Przy wyborze odpowiedniej dla nas poza właściwościami poszczególnych świec kierujmy się również gustem, drażniący nas zapach nigdy nie będzie tym właściwym.

Świece doskonale sprawdzą się również podczas sesji medytacji, pranajamy czy też jogi. Zapewnią odpowiednią atmosferę do praktyki uspokoją umysł i pozostawia przepiękny zapach.