Menu
Koszyk

O mnie

Cześć jestem Claudia i kocham życie!

Sklep do jogi - JogaBonito założyłam jako kolejny ,niesamowicie ważny etap mojego rozwoju osobistego. Czując ogromną potrzebę dzielenia się tym co u mnie sprawdziło się najbardziej postanowiłam stworzyć platformę, która będzie łączyła zarówno akcesoria do jogi, kadzidła, podstawki i duchowe, magiczne przedmioty, lekcje on-line jogi po polsku oraz wszelkie praktyki rozwoju osobistego ( medytacja dla początkujących, pranajamy, praca z dziennikiem czy energią pieniądza), które osobiście sprawdziłam i stosuję od wielu lat ze znakomitym efektem.

Joga Bonito w języku portugalskim znaczy PIĘKNA GRA/GRAJ PIĘKNIE i dla mnie takie właśnie powinno być życie- „piękną grą” , dla Ciebie zapewne też skoro tutaj jesteś. Dziękuję Ci za to.

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam 8 lat temu. Szukałam remedium na liczne poważne choroby, szczęście i harmonię w życiu. Z czasem pogłębiałam swoją praktykę każdego dnia. Asany ( praktyka fizyczna jogi) stały się częścią mojego życia, a ten skrawek na macie pozwolił mi poznać siebie, znaleść równowagę i szczęście w życiu osobistym. Samorozwój poszerzyłam o praktykę pranajamy i medytacji. Niepostrzeżenie zmiany zaczęły przenikać i rozciągać się na przestrzeń poza matą. Cuda i magia zaczęły się dziać. Chcę zaprosić i Ciebie do swojego świata i wspomóc również Twój rozwój osobisty.

Kolejnym etapem mojej ścieżki było podjęcie decyzji o zrobieniu międzynarodowego kursu nauczycielskiego jogi - Vinyasa Joga RYT 200 i wiesz co? Była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Dzięki niej będę mogła dzielić się z Tobą swoją wiedzą i zarazić Cię miłością do ścieżki jogi, która czyni cuda. 

Wiele o swojej drodze pokazuję na kanale Delicious Beauty oraz na blogu: www.deliciousbeauty.pl gdzie możesz poznać mnie nieco bliżej . Na pewno się zaprzyjaźnimy! 

Sporo tego pisania, ale chciałam dać siebie odrobinę bardziej poznać, a teraz mam nadzieję, że zgadzasz się zagrasz ze mną w tą piękną grę jaką jest życie?