Menu
Koszyk

Zwroty i reklamacje

ZWROTY
Jeśli zdecydujecie się Państwo na zwrot prosimy o kontakt z nami pod adresem : zwrot@jogabonito.pl
Produkt można zwrócić do 14 dni od zakupu bez podania przyczyny zwrotu.
Po wysłaniu maila o chęci zwrotu prosimy o wypełnienie formularza, który Państwo od nas otrzymacie. Należy dołączyć go do przesyłki ze zwracanym produktem. Mogą Państwo również samodzielnie napisać oświadczenie odstąpienie od umowy wraz z numerem konta, na które mamy dokonać zwrotu.
Zwrot środków następuje tą samą metodą jaką opłacono zamówienie. W przypadku opłacenia zamówienia przelewem tradycyjnym, prosimy o dopisanie numeru konta bankowego.
Nie zwracamy kosztów przesyłki.
Konsument odstępujący od umowy ponosi koszty zwrotu produktu we własnym zakresie.  
WYMIANY
Niestety nie ma możliwości przeprowadzenia wymiany bez zwrotu. W celu wykonania wymiany prosimy o przesłanie do nas paczki ze zwrotem oraz wypełnionym formularzem zwrotu i ponowne złożenie zamówienia, a my zrealizujemy je dla Ciebie jak najszybciej.
Jeśli wybrany przez Państwa produkt nie jest dostępny na stronie, nie można dokonać na niego wymiany. Nie ma możliwości rezerwacji telefonicznej lub mailowej wybranego produktu.
Klient odsyła wymieniany produkt na swój koszt.
REKLAMACJE 
Przed odebraniem przesyłki należy zawsze sprawdzić, czy nie uległa ona uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki, a następnie kontakt z nami pod adresem : zwrot@jogabonito.pl

Jeżeli zakupiony towar posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

Prosimy o zgłoszenie chęci reklamacji zakupionych przez Państwa towarów na adres: hello@jogabonito.pl
Po otrzymaniu informacji prześlemy Państwu odpowiedni formularz oraz podamy adres na jaki należy odesłać przesyłkę. Przesyłka ta jest realizowana na koszt klienta.
W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.


Zwroty, wymiany i reklamacji prosimy kierować na adres: 

Obywatelska 106B / 116

94-104 Łódź